Klientų zona
El. paštas:

Slaptažodis:


Pamiršau | Keisti | RegistruotisPatrauklūs svetainės talpinimo planai.


Pagalba


Vardų registravimas

Per kiek laiko bus aktyvuotas mano Internet vardas?
Gavę užsakymo apmokėjimą, dienos begyje nusiųsime užklausimą registratoriui. Registacija užtrunka iki trijų darbo dienų, priklausomai nuo vardo tipo ir registratoriaus. Vardo informacijos pakeitimas (ir DNS serverių sinchronizacija) gali užtrukti iki 5 valandų.

Ar aš galiu turėti kelis Internet vardus, kurie vestų į vieną (tą pačią) svetainę?
Taip. Tačiau už kiekvieną papildomą vardą Jums reikės mokėti papildomą palaikymo mokestį.

Kaip aš galėčiau pakeisti savo Internet vardo nustatymus?
Visų pirma įsitikinkite, ar jūs tikrai norite atnaujinti vardo duomenis, o ne sukurti naują. Jūs turėtumėte palaikyti ryšį su jūsų esamu paslaugos tiekėju tol, kol Litnet (ar kitas registratorius) neatliks pakeitimų. Mes suteiksime jums laikiną URL adresą, todėl jūs galėsite iš karto patalpinti savo puslapį mūsų serveryje, bei patikrinti nusiųsta informaciją. Visas elektroninis paštas ir puslapiai vis dar bus pasiekiami iš jūsų buvusio serverio. Kai Litnet praneš apie padarytus atnaujinimus, turi praeiti 72 val. kuomet lankytojai galės matyti jūsų puslapį, viename iš dviejų serverių. Po 72 val. Jūs turėtumėt susisiekti su jūsų buvusiu serviso tiekėju ir paprašyti ištrinti visus duomenis apie buvusį jūsų puslapį savo serveryje, taip pat atnaujinti DNS įrašą. Jeigu jūs naudojatės to paties tiekėjo Internetu, jūs nematysite savo puslapio tol, kol jie neištrins pasenusių duomenų apie jūsų puslapį. Viena svarbiausių detalių keičiant Internet vardo duomenis yra tai, kad Litnet nepriims pakeitimo be vardo administratoriaus ar techniškai atsakingo asmens sutikimo. Tuo tikslu Litnet išsiųs laišką atsakingam asmeniui, paklausdamas apie pakeitimus. Jei bus atsakyta teigiamai, taui duomenys bus apdoroti 2-3 dienų laikotarpyje.

Ar galiu turėti subdomenus (žodis.jusuvardas.lt)?
Taip. Mes galime jums suteikti subdomeną tokį kaip subdomenas.domenas.lt . Subdomeno privalumas yra tai, kad nėra jokių mokesčių vardų registratoriui (Litnet). Mokate vienkartinį mokestį už sukūrimą.

Kokio ilgio ir iš kokių simbolių gali būti mano Internet vardas?
Internet vardas gali būti nuo 2 iki 62 simbolių (įskaitant ir galūnę .lt arba .com) ilgio. Vardas turi prasidėti ir baigtis raide arba skaičiumi, gali būti be raidžių arba be skaičių, taip pat gali būti naudojamas minuso ženklas "-", tačiau neleistina naudoti taško.

Noriu pakeisti domeno užsakovą, ką daryti?
Atsiųskite mums į pagalba@vardas.lt laisvos formos prašymą dėl domeno užsakovo keitimo (pavyzdžius rasite čia) ir mes išrašysime sąskaitą naujam savininkui už užsakovo keitimą. Užsakovo keitimas kainuoja tiek kiek domeno pratęsimas metams - 30 Lt + PVM. Užsakovo keitimas yra nauja domeno registracija naujo užsakovo vardu.

Svetainių talpinimas

Kiek laiko užims sukurti naują vartotoją (account)?
Naujas vartotojas sukuriamas nepraėjus 24 val. po Jūsų užklausimo gavimo. Kai tik account’as bus aktyvuotas, jūs gausite elektroninį pranešimą kartu su prisijungimo vardu, slaptažodžiu ir FTP serverio adresu. Tuomet jau galėsite siųsti failus į serverį, į savo katalogą. Nepamirškite, kad IP adresas gali kisti dinamiškai ir bet kada, todėl jungimuisi per FTP naudokite nurodyto Internet serverio vardą.

Kas yra virtualus Internet serveris (virtual server)?
Virtualus Internet serveris reiškia tai, kad jūs turėsite savo nuosavą Internet adresą (http://www.jusu-vardas.com), be jokių išlaidų kompiuterio ar programinės įrangos pirkimui. Turėdami virtualų serverį, jūs naudositės mūsų serverio resursais. Tai nieko nesiskiria nuo to, kai jūs turite savo nuosavą Internet serverį, kadangi InterNIC’e jūsų virtualaus serverio adresas bus registruotas jūsų vardu. Jūs taip pat sėkmingai galėsite pristatyti savo kompaniją adresu (www.jusu-kompanija.com) ir turėti savo firmos elektroninį paštą. (jus@jusu-kompanija.com). Internet vardo egzistavimą galite patikrinti naudojantis mūsų puslapyje pateikta forma.

Kokiu būdu aš galiu nusiųsti bylas (failus) į savo puslapį?
Failai į serverį turi būti atsiųsti naudojant FTP (File Transport Protocol). Patariame naudotis FileZilla programa, kurią galite atsisiųsti nemokamai iš http://filezilla-project.org puslapio.

El. paštas

Kaip sukurti automatinį atsakymą el. pašto serveryje (pvz., atostogų pranešimą)?
Naršyklėje įveskite mail.vardas.lt ir suveskite savo el. pašto dėžutės prisijungimo duomenis (prisijungimo vardą veskite pilną el. pašto dėžutės adresą, pavyzdžiui, vardenis@vardas.lt) ...daugiau

Kaip sukurti laiškų nukreipimą iš mano el. pašto dėžutės į kitą?
Naršyklėje įveskite mail.vardas.lt ir suveskite savo el. pašto dėžutės prisijungimo duomenis (prisijungimo vardą veskite pilną el. pašto dėžutės adresą, pavyzdžiui, vardenis@vardas.lt) ...daugiau

Kaip teisingai nustatyti savo el. pašto programą?
Pasirinkite el. pašto programą, kuria norėsite skaityti laiškus:
» Microsoft Outlook Express
» Microsoft Outlook XP
» Microsoft Outlook 2007

Ar galiu laškus tikrinti tiesiogiai per naršyklę?
Taip, klientai gali tikrinti ir rašyti laiškus prisijungę prie web sąsajos.
Naršyklėje įveskite mail.vardas.lt ir suveskite savo el. pašto dėžutės prisijungimo duomenis (prisijungimo vardą veskite pilną el. pašto dėžutės adresą, pavyzdžiui, vardenis@vardas.lt).

Aš negaliu išsiųsti laiškų iš savo el. pašto dėžutės. Ką man daryti?
Dėl mūsų el. pašto serveriu siunčiamų reklaminių laiškų (SPAM), uždraudėme anoniminį laiškų siuntimą. Todėl mūsų klientams, naudojantiems siunčiamo pašto serverį (SMTP) mail.vardas.lt savo pašto programoje reikia atlikti pakeitimus. Pasirinkite savo pašto programą:
» Microsoft Outlook Express
» Ritlabs The Bat!
» Microsoft Outlook XP

Taip pat jeigu nepavykslta siųsti laiškų iš el. pašto kliento programos, mėginkite laiškus siųsti prisijungę prie mail.vardas.lt.

Jeigu Jums nepavyksta gerai susikonfigūruoti Outlook patiems, tuomet mes galime padėti Jums sukonfigūruoti ar patikrinti konfigūraciją prisijungus prie Jūsų kompiuterio nuotoliniu būdu.

Spauskite mygtuką ir parsisiuntę paleiskite programą.

Kitos paslaugos

Ar jūs teikiate Internetą telefono linijom?
Ne, mes tiekiame virtualių serverių palaikymo paslaugas. Jei jūs ieškote, kaip prisijungti prie Interneto per telefono ar išskirtines linijas, siūlome jums pasidomėti Internet servisų tiekėjų siūlomomis paslaugomis (http://www.on.lt/ipt.htm).

VARDŲ TIKRINIMAS 
Įveskite pageidaujamą vardą be galunės.
(Pvz.: "noriuvardo" be kabučių)


NAUJIENOS


2012-03-22

Norint užsiregistruoti domeną, dažnai pamirštama, kad domenas gali...2012-03-19

Šiandien yra Kliento diena. Norime pasinaudoti šia proga ir padėkoti...2012-03-01

Mes jau ir Facebook'e! Prašome aplankyti: http://www.facebook.com/Vardas.lt Pagarbiai, Vardas.lt...2012-02-21

Vardas.lt kolektyvas sveikina visus su Užgavėnėmis! Linkime, kad greičiau...2012-02-16

Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo diena! Gerbkime ir mylėkime...
Copyright © 2023 Vardas.lt, UAB. Visos teises saugomos.
domenai, interneto vardai, internetas, talpinimas, svetaines, svetainės talpinimas, hostingas, host, hostas, hosting, collocation, dedicated, VPS, server, serveriai, serveris, domains, domain, domenai, domenas, registracija, registration, registrar, isp, ipt, servers, dedikuotas, dedikuoti, virtualus, privatus, virtual, private, web hosting, design