Klientų zona
El. paštas:

Slaptažodis:


Pamiršau | Keisti | RegistruotisPatrauklūs svetainės talpinimo planai.


Naujienos


2012-03-22
Norint užsiregistruoti domeną, dažnai pamirštama, kad domenas gali būti ne tik su lotyniškomis raidėmis, bet taip ir su lietuviškomis! Tai vadinamieji IDN domenai. IDN – adresų sričių daugiakalbiai simboliniai pavadinimai (angl. Internationalized Domain Names). IDN sistemoje adresų srities IDN simbolinis pavadinimas turi atitikmenį, kuris internete .lt adresų zonoje sudaromas naudojant Unicode standarte aprašytas lietuvių kalbos abėcėlės raides, t.y. lotynų kalbos abėcėlės raides (a-z), nosines balses (ą, ę, į, ų) ir raides su diakritiniais ženklais (č, ė, š, ū, ž), taip pat skaitmenis (0-9) bei brūkšnį.
Pvz.:
IDN simbolinis pavadinimas: xn--ai-ema19a.lt
Unicode standarto atitikmuo: ačiū.lt
Reikalavimai dėl adresų srities simbolinio pavadinimo taikomi tiek IDN simboliniams pavadinimams, tiek jų Unicode standarto atitikmenims. Maksimalus simbolinio pavadinimo ilgis negali viršyti 63 simbolių, minimalus - ne mažiau kaip 2 simboliai. DNS tarnybinėse stotyse (serveriuose) atvaizduojami ir saugomi IDN simboliniai pavadinimai. Pavyzdžiui pavadinimas, sudarytas pagal Unicode standartą kaip ačiū.lt, DNS tarnybinėse stotyse (serveriuose) atvaizduojamas ir saugomas kaip xn--ai-ema19a.lt.

Šiuo metu užregistruotų IDN domenų skaičius lygus 1567. Ne tiek daug, palyginus su iš viso užregistruotų .lt domenų skaičiumi - 142101 :)
2012-03-19
Šiandien yra Kliento diena. Norime pasinaudoti šia proga ir padėkoti mūsų klientams, kad esate. Labai vertiname tai, kad pasitikite mūsų įmone. Mums - klientas svarbiausia!
2012-03-01
Mes jau ir Facebook'e! Prašome aplankyti: http://www.facebook.com/Vardas.lt

Pagarbiai,
Vardas.lt UAB kolektyvas
2012-02-21
Vardas.lt kolektyvas sveikina visus su Užgavėnėmis! Linkime, kad greičiau ateitų pavasaris, o širdy jis būtų visada!

Pagarbiai,
"Vardas.lt" UAB kolektyvas
2012-02-16
Sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo diena! Gerbkime ir mylėkime vieni kitus ir mūsų tėvynę!

Pagarbiai,
"Vardas.lt" UAB kolektyvas
2012-02-14
Vardas.lt kolektyvas sveikina visus su meilės diena ir nori prisipažinti - mes Jus mylime! <3

Pagarbiai,
"Vardas.lt" UAB kolektyvas
2012-01-12
Sveiki!

Norime pranešti, kad atsirado galimybė su IT konsultantais susisiekti per Skype. Kol kas yra galimybe tik rašyti žinutes. Skype mygtukus rasite skyriuje "Kontaktai".

Pagarbiai,
"Vardas.lt" UAB kolektyvas
2011-12-29
Vardas.lt kolektyvas linki Jums gražių žiemos švenčių ir sėkmingų naujųjų metų!
2009-11-03
Šių metų lapkričio 2 d. pasikeitė domenų registravimo ir prątesimo įkainiai. Nuo šiol .com, .eu, .lt kainuoja 30 Lt + PVM.

Pagarbiai,
"Vardas.lt" UAB kolektyvas
2009-09-03
Su lig pirmąja šio gražaus rudens diena, mes, UAB "Vardas.lt" išsikėlėme į naujas patalpas esančias Savanorių pr. 176, 12-ame aukšte.

Pagarbiai,
"Vardas.lt" UAB kolektyvas
2009-04-29
Šiandien pasaulį išvydo naujoji vardas.lt svetainė. Kartu su vardas.lt svetainės išvaizda pasikeitė ir paslaugų užsakymo forma, kuri leis patogiau ir greičiau išsirinkti pageidaujamas paslaugas. Taip pat buvo sukurta vartotojų aplinka, kur klientas galės matyti savo užsakytas paslaugas ir gauti mokėjimo dokumentus tiesiog "on-line".

Čia rasite naujus tinklapių talpinimo planus patrauklesnėmis kainomis. Mūsų siūlomi nauji tinklapių talpinimo planai yra gerokai talpesni. Dabar už tą pačią kainą Jūs gaunate daugiau vietos savo interneto svetainei. Taip pat buvo padidintas nemokamų el. pašto dėžučių skaičius bei duomenų srautas per mėnesi. Tačiau jei Jums to nepakanka, mes pasiruošę pasiūlyti dedikuoto serverio paslaugą.

Taigi, kviečiame visus apsidairyti mūsų nedidelėje bei nesudėtingoje svetainėje ir, galbūt, užsisakyti interneto vardą bei tinklapio talpinimo paslaugą.

Pirmiesiems 10-čiai, užsisakiusiems tinklapio talpinimo paslaugą vieneriems metams, mes suteiksime 10% nuolaidą pasirinktam talpinimo planui.

Pagarbiai,
"Vardas.lt" UAB kolektyvas
2009-01-01
Mūsų optinio interneto ryšio kanalo pralaidumas padidintas iki 2x1Gbit Lietuvoje.
Jūsų el. paštas ir interneto svetainės įsikraus dar greičiau!
VARDŲ TIKRINIMAS 
Įveskite pageidaujamą vardą be galunės.
(Pvz.: "noriuvardo" be kabučių)

Copyright © 2023 Vardas.lt, UAB. Visos teises saugomos.
domenai, interneto vardai, internetas, talpinimas, svetaines, svetainės talpinimas, hostingas, host, hostas, hosting, collocation, dedicated, VPS, server, serveriai, serveris, domains, domain, domenai, domenas, registracija, registration, registrar, isp, ipt, servers, dedikuotas, dedikuoti, virtualus, privatus, virtual, private, web hosting, design